PROFIL SPOLOČNOSTI
PROFIL SPOLOČNOSTI

SPOLOČNOSŤ S DLHOROČNOU TRADÍCIOU

Naša firma si za viac ako dve desaťročia existencie vybudovala silné meno na základe dlhoročných skúseností, kvalitne a odborne vykonaných prác u stoviek spokojných klientov. Vďaka ľudskému a profesionálnemu prístupu našich zamestnancov, pri poskytovaní 5-ročnej záruky na všetky poskytnuté služby sme označovaní za spoľahlivého a seriózneho obchodného partnera.

KEDY BUDETE POTREBOVAŤ NAŠE SLUŽBY?
  • Naše elektroinštalačné služby využijete pri nových stavbách alebo rekonštrukciách bytových zariadení, rodinných domov, chalúp či kancelárií alebo veľkých polyfunkčných objektov.

  • Netreba zabúdať ani na prevenciu alebo výmenu starej kabeláže či rozvodov v budovách, v ktorých je zavedená elektroinštalácia už desaťročia. Kvalitná elektroinštalácia a prevencia je dôležitá z hľadiska funkčnosti, ale najmä bezpečenosti.

  • V prípade Vášho záujmu o elektroinštalačné služby využite náš kontaktný formulár alebo dopytový formulár (pre výpočet nezáväznej orientačnej cenovej ponuky).

3,0

SPOĽAHLIVO, BEZPEČNE A INTELIGENTNE

PREČO SI NAJAŤ NÁS?

S elektroinštaláciami prichádzame do kontaktu dennodenne. Dá sa povedať, že v dnešnej dobe by sme bez elektrickej energie nevedeli existovať alebo fungovať. Aby Vaša domácnosť, kancelária alebo výrobná hala mohla fungovať, okrem dodávky elektrickej energie budete potrebovať kompletnú elektroinštaláciu. Takú, ktorá funguje spoľahlivo, bezpečne a v dnešnej modernej dobre aj inteligentne. Ak chcete, aby Vaša nehnuteľnosť tieto dôležité vlastnosti spĺňala, tak si najmite odborníkov, najmite si nás.

Technologies we use: